5 דברים שצריך לשים אליהם לב כאשר בוחרים עורך דין לפשיטת רגל

ללא עורך דין המתמחה בפשיטות רגל יהיה לכם קשה להסדיר את החובות שלכם מול הנושים השונים, ולשכנע את בית המשפט שנכנסתם למצב שנכנסתם אליו בתום לב ושמגיע לכם הפטר לפחות עבור חלק מהחובות שלכם כדי לסייע לכם להרוויח את חייכם בחזרה. בחירת עו"ד פשיטת רגל תהיה הבסיס להצלחה שלכם בהליך והסיכוי הגבוה ביותר שלכם לקבל את ההפטר המיוחל מבית המשפט. הינה כמה דברים שחשוב לשים אליהם לב בבחירת עורך דין.

#1 – תחום ההתמחות:

הדבר הראשון הוא לבדוק שעורך הדין מתמחה בתחום זה של חדלות פירעון ופשיטת רגל. למרות שכל עורך דין יכול לפתוח עבורכם תיק לפשיטת רגל הרי שרק עורך דין מנוסה ומקצועי עם התמחות בתחום זה יוכל באמת לסייע לכם בהליך בצורה הטובה ביותר, לייעץ לכם הכי טוב שאפשר ולהגדיל את הסיכוי לקבל הפטר.

#2 – ניסיון:

בדקו את הניסיון של עורך הדין. האם אתם מקבלים אדם צעיר וחסר ניסיון לטפל בתיק שלכם? כיצד זה עשוי להשפיע על התיק שלכם?

#3 – המלצות:

המלצות הן תמיד דבר טוב. בדקו האם תוכלו לשמוע המלצה על אותו עורך דין מאדם שעבר תהליך דומה עמו.

#4 – כימיה ותשומת לב:

לאחר שיחת הטלפון או הפגישה עם עורך הדין תהיה לכם כבר הרגשה אם יש לכם בו אדם שאתם יכולים לסמוך עליו שיסייע לכם ויהיה קשוב לצרכים שלכם, ילווה אתכם בסבלנות ויהיה זמין עבורכם לשאלות והתייעצות בעת הצורך. 

#5 – הסדר תשלום:

בסופו של דבר עורך הדין צריך לקבל שכר טרחה בעבור עבודתו, אולם כפושטי רגל מצבכם הכלכלי לא יהיה טוב ולכן בדק איזה הסדר תשלום יהיה לכם מול עורך הדין, כמה תצטרכו לשלם, מתי ואיך.

Scroll to top