כל המידע על העלאת סיווג קבלני

אם אתם קבלנים שרוצים להעלות את הסיווג שלכם, אתם רוצים לעבור לשלב הבא בעסק שלכם, זהו אכן הצעד הראשון שצריך לעשות.

קבלנים במדינת ישראל תלויים במידה רבה בסיווג הקבלנים ובגלל זה, ככל שתתקדמו יותר בסיווג הקבלנים יהיו לכם הרבה יותר אופציות. למה? בגלל שהמכרזים הגדולים יכולים להגיש הצעה רק מי שרשום בפנקס הקבלנים ומסווג בענף המתאים מבחינת המכרז עצמו. 

כמובן שיש מכרזים כל הזמן שכוללים גם את הסיווג הנוכחי שלכם, אבל בדרך כלל רוב הקבלנים מתחילים מסיווג כל שהוא במטרה להעלות לבניית בניינים ועשיית פרויקטים גדולים יותר שהרווח שלהם הרבה יותר גדול. 

אז איך מעלים את הסיווג הקבלני שלכם? קראו בהרחבה על העלאת סיווג קבלני תומר סופר!

העלאת סיווג קבלני

אם אתם רוצים להעלות את הסיווג הקבלני שלכם, אתם צריכים להגיש בקשה. את הבקשה תוכלו להגיש רק אחרי שעברו 12 חודשים מהסיווג הקודם שקיבלתם. למשל, אם קיבלתם סיווג בחודש מאי, תצטרכו להמתין לפחות עד חודש מאי בשנה הבאה כדי להחליף את הסיווג ולקבל פרויקטים גדולים יותר. 

בגלל זה, לפני שאתם קובעים את הסיווג הראשוני, חשוב לבדוק האם אתם הולכים להישאר בו בשנה הקרובה או שכבר יצא לכם לעשות פרויקטים יותר גדולים ואתם יכולים לבחור בסיווג מתקדם יותר.

כך או כך, כדי להעלות את הסיווג הקבלני תצטרכו להגיש פרויקטים שעשיתם שתואמים את הסיווג הנוכחי שהיה לכם ובצירוף כמה מסמכים לא אמורה להיות בעיה ויכולים לאשר לכם את זה בקלות.

בנוסף, אם אתם מסתבכים בתהליך ולא אישרו לכם את הסיווג הקבלני, יש מקרים כאלו בגלל כל מיני סעיפים שקיבלתם בעבר, ניתן לפנות אל עורך דין קבלן רשום שיסדיר לכם את העניין בקלות ובמהירות. 

Scroll to top