סרטי אנימציה

סרטי אנימציה

העולם הדיגיטלי הולך ומתרחב הולך ומתפתח. אם בעבר, כאשר היה רצון להפיק סרט אנימציה, היה צורך לצייר באופן פיזי עשרות ומאות ציורים, אותו היה צריך להעתיק באמצעות שולחן אור על גבי שקפים ואת השקפים הללו הריצו באמצעות מקרן וכך למעשה אפשר היה לצפות בסרטון האנימציה.  כך הפיקו את סרטי הדיסני הראשונים, כך גם הפיקו סדרות שונות שנהנו מרייטינג אדיר.

היום יש כבר אמצעים הרבה יותר מתקדמים ואין כל בעיה ליצור סרטי אנימציה בקלי קלות כאשר תוך זמן קצר ניתן להגיע לרמה גבוהה מאוד של סרטי אנימציה.

אך על מנת שהתוצאות אכן תהיינה טובות, העבודה חייבת להיעשות על ידי איש מקצוע שיש לו את כל הניסיון הנדרש והוא מסוגל להוביל לתוצאות מרשימות ומקצועיות.

סרטי אנימציה ברמה גבוהה

סרטי האנימציה יכולים להיות טיפשיים ומשעממים להחריד והם גם יכולים באותה מידה ממש, להיות מוצלחים באופן מיוחד. הסרטים, אם הם עשויים בצורה מקצועית, אם הם נערכים ומבוצעים ברמה מוקפדת ללא כל פשרות, הרי שהתוצאות תוכלנה להיות מרשימות במיוחד.

סרטי אנימציה – ללא פשרות

חשוב לדעת כי סרטי אנימציה לא יכולים להיות מבוצעים בצורה חובבנית. לפני הכול ואחרי הכול מדובר בסרטים שאמורים להיות ברמה גבוהה ואדם שמפיק סרט כזה, חייב לדאוג שהוא יהיה ברמה מכובדת שאכן יוביל לתוצאות מוצלחות.

יש הרבה אנשים שלומדים ורוצים להכיר את התוכנות השונות אשר בהם מכינים את סרטי האנימציה, קורה לא פעם ואדם שמסיים את הקורס או את הסדנה להיכרות עם תוכנות האנימציה, כבר מרגיש את עצמו כשיר ליצור ולבצע סרטי אנימציה. הבעיה היא שחוסר הידע שלהם מוביל אותם להפיק סרטים ברמה רדודה מאוד שמורידה את הערך של סרטי האנימציה באופן כללי.

חשוב להיות מודעים לזה.

אולי יעניין אתכם גם: סרטי תדמית וידאו גורו

Scroll to top