פיתוח אפליקציות בריאקט נייטיב

אפליקציות בריאקט נייטיב (React Native) היא מערכת הפעלה סלולרית חדשה מבית פייסבוק. זוהי פלטפורמה המאפשרת לך לפתח אפליקציות מקוריות עבור iOS ואנדרואיד. במסגרת מותאמת לשתי הפלטפורמות. על ידי הורדת React Native, אתם יכולים לבנות אפליקציה מ-iOS ואנדרואיד בשלב אחד באותה שפה: JavaScript!

React Native מאחד את התכונות החזקות ביותר של פיתוח מקורי ו-React, ספריית JavaScript הטובה מסוגה לפיתוח ממשקי משתמש. פתח אפליקציות עבור אנדרואיד, iOS, אינטרנט ו-UWP. גמיש וניתן להרחבה – אתם יכולים להתאים את React Native כמה שאתה צריכים, או כמה שפחות. 

ניתן לשפר את החשיפה וההפצה של האפליקציה . להמריץ את מאמצי השיווק והאינטראקציות שלך וללמוד  מהמשתמשים שלכם הבנה טובה יותר של נתוני המשתמש. כל מה שצריך זה לכתוב את הקוד. לאחר מכן ניתן להפעיל את האפליקציה גם ביישומי iOS וגם באנדרואיד. 

בין אם אתם מחפשים לבנות את אתר חדשות או  מערכת שיתוף נסיעות או כל דבר מתאים לנייד, זה לא משנה לאיזה כיוון אתם נוקטים. עם React Native, תעשו את הבחירה הנכונה.

מה זה ריאקט נייטיב?

פיתוח אפליקציות בריאקט נייטיב היא מסגרת JavaScript בקוד פתוח שפותחה על ידי פייסבוק, המאפשרת עיבוד מקורי של יישומים ניידים עבור iOS ואנדרואיד. הוא מבוסס על React, ספריית JavaScript המעוצבת בפייסבוק לבניית ממשק משתמש.

ריאקט נייטיב נוצר מתוך מחשבה על כתיבת אפליקציה מקורית לנייד, הוא מבטיח את הנוחות של ספריית JavaScript. רוב הקוד חל על פני פלטפורמות שונות, כלומר זמני פיתוח קצרים יותר עבורכם.

יישומי React Native נכתבים באמצעות JavaScript ו-JSX. עם זאת, React Native bridge בוחר בממשקי API לעיבוד מקוריים ב-Objective-C עבור iOS ו-Java עבור אנדרואיד, בהתאמה. עם React Native, האפליקציה שלכם משתמשת ברכיבי ממשק משתמש אמיתיים לנייד.

Scroll to top