לא מכירים עדיין את פרויקט בבלי? איך זה יכול להיות?

איך זה יכול להיות שאתם עדיין לא מכירים את פרויקט בבלי? איך זה יכול להיות שאתם עדיין לא מכירים את מה שהפך מהר מאוד להבטחה הגדולה שיש לתל אביב להציע. שכן עד היום לא היה שילוב כזה כמו שנעשה היום בפרויקט פארק בבלי, שילוב בין דירות שהן דירות יוקרה לכל דבר ובין מה שהוא ממוקם קרוב לפארק הירקון, למוסדות החינוך הנחשבים של העיר, למערך החבורה הארצית ממנו אפשר להגיע לאן שאתם מעוניינים להגיע בקלות רבה.

לא רק זה, אלא שבניינים רבים בארץ בנויים לכתחילה על פי מתודה שאפיינה את בנייני המגורים של שנות החמישים והשישים. כך שבאופן טבעי מדובר על מה שהוא לא בנוי בצורה טובה ובעיקר מושפע מהרעיונות הקומוניסטים שליוו את בוני הארץ כשבאו להחיותה.

מה שהיה נכון לעבר בדמות בתי שיכונים, ממש לא מתאים היום למאה העשרים ואחת בשום צורה.

הבניינים שואבים השראה מניו יורק סיטי

הרעיון שצץ במוחה של האדריכלית גל נאור שואב השראה מהעיר ניו יורק ומנסה להתאים וליצור אדפטציה בין העידן החדש, בו אנחנו שואבים השראה מעיצוב מודרני, נקי, בעל קווים חדים וכזה שמונע מהניסיון ליצור עבורנו תשתית פונקציונאלית ככל הניתן. מהצד השני, היא רצתה בכל זאת לשים את 'ישראל על המפה'. את זה היא עשתה על ידי יצירה של מגוון דירות שמתאימות, כל אחת מהן, לרוכשים פוטנציאלים אחרים. כלומר, המטרה הייתה לאפשר לכל אחד למצוא את עצמו בתוך המגוון הגדול של הדירות אותן הפרויקט מציע.

ממש לא רק יוקרה

אמנם בפרויקט מתגוררים מי שיכולים להרשות לעצמם לקנות דירה בפרויקט פארק בבלי, אבל המטרה שלו היא לא להיות מיועד לבני האלפיון בלבד. אלא למי שמעוניינים להשקיע בחווית מגורים אחרת בעלת גוון פסטורלי.

Scroll to top