מיטת מעבר לחדרי תינוקות – האם זה כדאי?

לגדל ילדים זו מטלה מאוד מחייבת עבור ההורים שמביאים אותם אל העולם. מאותה הרגע והלאה הם יהיו מחויבים אל גידול שיעשה את הילדים הכי מוכנים שאפשר אל המציאות שבה אנו חיים, עם כמה שיותר כלים להתמודד עם מה שהחיים אליהם יביאו ומביאים. ילדים מגדלים בשלבים, חלקם יותר מורכבים וחלקם פחות, ובין רשימה ארוכה של התלבטויות יש את זו שמגיעה אל כל בית, עם האפשרות לבחור בין מיטת מעבר לחדר תינוקות לבין מיטת יחיד.

 

ההתלבטות הכי גדולה

אחת מן ההתלבטויות הגדולות של הורים שמגדלים תינוק לכדי פעוט קטן היא לגבי השלב הזה שבו הילד יודע היטב ללכת, ולרדת מהמיטה של התינוק שבה הוא היה הולך לישון עד לאותו רגע שבו מבינים כי צריכים לעבור אל משהו שמתאים לגיל של פעוט הולך. כאן יש שתי אופציות לרכישה, האחת של מיטת מעבר קטנה שתהיה טובה לשנה שנתיים, והאפשרות השנייה היא לעבור אל מיטת יחיד שאיתה הילד כבר יכול להמשיך עד שיהיה בגילאי העשרה. זה נראה קצת מרתיע לרכוש מיטת יחיד גדולה עבור פעוט קטנטן, אבל יש בהחלט את האפשרות להתקדם בצעד קטן עם מיטת מעבר.

 

שלב אחד לקראת מיטת יחיד

לא חייבים לרכוש מיד מיטת יחיד. מיטת מעבר היא כזו שמגיעה במידה יותר קטנה, והיא גם הרבה יותר נמוכה, ובכך מתאימה לפעוט קטן שאינו מספיק גבוה כדי לעלות על מיטת יחיד גבוהה. גם אם מדובר בשלב נוסף לקראת מיטה יותר גדולה, לפעמים מעבר שכזה יכול להיות הרבה יותר נעים להורים ולפעוטות כאחד, בייחוד כאשר ישנם דגמים מאד חמודים של מיטות מעבר המיועדים למיטות שכאלה, עם התאמה מושלמת למידות מצעי מיטת התינוק הקטנה וסגנונות שפונים לבנים ולבנות כאחד.

 

למידע נוסף ורכישה – https://roome.co.il/.

Scroll to top