האם נכון לשאול שאלות על חיים באתר אינטרנט?

שאלות על חיים עשויות להיות מהותיות מאוד, הן משפיעות על החיים שלנו ועל הדרך שלנו לקבל החלטות, הן משפיעות על ההרגשה שלנו וגם על היציבות הנפשית. לכן חשוב כל כך לטפל בכל שאלה ולמצוא לה מענה שמיישב את הדעת. אבל אולי לכן חשוב כל כך לדעת את מי לשאול. כן, לא כל אחד מוסמך לענות לנו על שאלות מהותיות. וכיום, בעידן בו אנחנו מוצאים מענה לכל כך הרבה שאלות באינטרנט, אולי גם שאלות על חיים נוכל לשאול באינטרנט?

לדעת את מי לשאול

לפני הכול עלינו לזכור כי אנחנו צריכים לדעת את מי לשאול. כלומר, להיות בטוחים שהגענו לכתובת נכונה ואנחנו מציגים את השאלה שלנו מול מי שיש לו תשובות טובות ואיכותיות. מעבר לכך – לא ממש משנה באיזו דרך אנחנו מציגים את השאלה. אפשר לשאול אותה בשיחה פנים מול פנים, אפשר בשיחה טלפונית, ואפשר גם במייל. כמו כן ניתן למצוא אתרי אינטרנט איכותיים בהם נוכל לשאול את השאלות שלנו.

אתר אינטרנט אמין והולם

אך כמובן שלא בכל אתר נכון לשאול שאלות, כי אם אנחנו רוצים להיות בטוחים שהשאלה שלנו מקבלת מענה מתאים. כזה שיישב בתוכנו את התמיהות ויעזור לנו להגיע להבנה הרצויה, ויש כיום אתרים כאלו, אתרים ייעודיים שחותרים לתת מענה מתאים לכל מי שמתמודד עם שאלות על החיים. עלינו לוודא כי העונים באתר אלו אנשים שהם ברי סמכא. כלומר, אנשי חינוך, אנשים בעלי השקפה ישרה וטהורה, כאלו שיכולים להבין את השאלה שלנו, ולענות עליה באחריות המתאימה, ראו לדוגמה שאלות על אינטרנט למגזר החרדי. יש לציין שאנחנו צריכים גם לדעת איך להציג את השאלה כדי להיות בטוחים שנקבל תשובה מתאימה.

Scroll to top