שרשרת תאורה – 3 דוגמאות לשימוש

שרשרת תאורה היא הדרך היעילה והאידיאלית ביותר להצבת כמות נורות גדולה באזורים שונים. האזורים השונים ניתנים לפי בחירה וטעם אישי של צורך השירות. שרשרת התאורה מכונה גם כשרשרת לד, וגרילנדה. השרשרת מאופיינת בזכות המראה שלה – אורך של נורות הנמצאות על שרשרת אחת וארוכה. במאמר שלפניכם נציג שלושה דרכים יצירתיות להצבת שרשרת תאורה במקומות נהדרים, נפוצים, ומושכים.

דרך ראשונה – על עצים

במטרה להאיר את הגינה, או מקום מסוים באירוע, נשתמש בשרשראות התאורה על גבי עצים. יש לעטוף את כל חלקי העץ בשרשראות התאורה – הענפים, גוף העץ העליון והתחתון, ומעט לידו. זו דרך נפלאה ונפוצה לחגוג את האירוע בצורה המוארת והחגיגית ביותר.

דרך שנייה – על וילונות וחלונות

דרך נוספת לעיצוב האירוע והחגיגה היא תליית השרשרת על וילונות וחלונות. אם האירוע מתרחש בבית, נוכל להדגיש את הווילונות ואביזרים נוספים. ואם האירוע מתרחש בחוץ – בבתי קפה או מסעדות, נוכל ליצור אפקט של "וילון" ולהציב את השרשראות על החלונות. למעשה, יש מושג מקצועי למטרה הזו: "מפל". כמו כן, ניתן גם להציב אותם בפתיח הבית וליצור אווירה אינטימית וחמה יותר.

דרך שלישית – על עמודים

באירועים אשר מתרחשים מסביב לטבע, או באירועים שמתרחשים ברחוב, או במקומות שיש עמודי חשמל ועצים, ניתן ליצור אווירה של חגיגה מהפנטת. ישנם הרבה אירועים שמתרחשים בעיר, ובהם ניתן להציב שרשראות תאורה מעץ לעץ, או במקרה שלנו מעמוד חשמל לאחר. האפקט יוצר מראה משגע, מלא בצבעים, ומצייר אווירה רשמית וחגיגית יותר. ניתן לראות זאת ביום העצמאות, ובחגים נוספים בישראל ובעולם – חג המולד לדוגמא.

לסיכום –

המוצר עצמו ניתן לרכישה ונמצא כמעט בכל חנות לאביזרי חשמל ותאורה. ניתן לעשות עם המוצר המון דברים, אפשר להציגם כאשר אנחנו רוצים להפתיע מישהו חשוב, להדגיש פריטים ומקומות מסוימים, ולייצר כל דבר. מדובר בנורות לד מאוד קטנות שמגיעות גם בצבעים שונים, מה שהופך את כל הדבר הזה למעניין הרבה יותר! לכאלה שאוהבים להיות יצירתיים – כנסו לגוגל וחפשו רעיונות, אנחנו בטוחים שתמצאו תמונות מעניינות. מאיר להב הנדסת חשמל מספקים לכם את כל העניין תחת קורת גג אחת, כל מערכות התאורה באתר אחד! בקרו באתר לקבלת מידע נוסף.

Scroll to top