איך להחליף קישורים מבלי לצאת חאפר?

כאשר בעליו של אתר אינטרנט מעוניין להרחיב את אופקיו לעוד ועוד לקוחות, ישנם כמה דרכים לעשות זאת. אחד מהדרכים, עליו נכתוב בהרחבה במאמר זה, הוא החלפת קישורים. אז מה זה החלפת קישורים ואיך בדיוק עושים את זה?

איך להחליף קישורים מבלי לצאת חאפר? 

בעלים של אתרי אינטרנט רבים, עושים פעולות רבות ושונות כדי לגביר את הטראפיק לאתר שלהם. זה יכול להיות דרך פרסום מאסיבי בגוגל או באחת מהרשתות החברתיות, בפרסום בעיתונות הכתובה ובאתרי חדשות ברשת, וכמובן, על ידי החלפת קישורים.

החלפת קישורים נעשית בעצם, כאשר בעל אתר נותן לבעל אתר אחר מאמר המכיל קישורים רבים והפניות לאתר שלו, וכך אותו הדבר עושה בעלי האתר האחר עם האתר היוזם, וזה מפנה את זה כל אחד לאתר חברו.

הטמעת קישור בתוכן חדש 

כשאתם מפרסמים תוכן SEO חדש (למשל פוסט חדש בבלוג שלכם או פרסום מאמרים לטובת קישורים), עליכם תמיד לבדוק בתוכן הקיים שלכם אפשרויות להטמעת קישור בפוסט החדש. בכך תוכלו ליצור בקלות רלוונטיות לדף החדש שלכם, מה שיוביל בסופו של דבר לדירוג גבוה במנועי החיפוש.

השתמשו במפות Sitemap של HTML 

השימוש ב- Sitemap של HTML מבטיח, כי כל דף משנה, ימצא במרחק שני לחיצות בלבד מדף הבית שלכם, וכך, תצרו ארכיטקטורת אתרים ידידותית לקידום האתר שלכם.

לדוגמה, עבור פורטל משרות מקוון, סרגל עם כל אותיות האלף-בית הוא בחירה טובה לקידום האתר, ומאפשר לכם לקרוא לכל עיר עם מספר קליקים ספורים, באמצעות האות הראשונית שלה.

בכלל, כל הטמעה של קישור, ולא ממש חשוב איפה, תקדם את האתר שלכם במנועי החיפוש, ותגרום ללקוחות פוטנציאליים להגיע דווקא לאתר המכירה שאליו קישרתם.

קראו גם: כמה קישורים אני צריך לאתר שלי?

Scroll to top