כיצד לרכוש דירה מקבלן?

תהליך רכישה של דירה חדשה הוא אמנם תהליך משמח הכרוך בהתחדשות וגדילה, אך עדיין משהו שלא מעט אנשים חוששים ממנו, ובמידה מסוימת של צדק. בסופו של דבר, כאשר מדובר על אנשים פרטיים, מדובר לא פעם על העסקה הגדולה ביותר שהם יבצעו במהלך חייהם, וכזאת שתשפיע על החיים שלהם בצורה ניכרת. ולכן, מובן שכאשר אנשים ניגשים לתהליך של חיפוש ורכישת דירה, הם ניגשים אליו עם חששות ופחדים. לא נוכל לומר שהחששות אינם מוצדקים, אנחנו שומעים מדי פעם על חברות שפשטו רגל והשאירו את הלקוחות ללא דירה, ועוד מקרים שונים ומשונים שגורמים לפחדים כאלה ואחרים. אולם, כאשר אתם ניגשים לתהליך רכישת הדירה, ובוחרים בחברה בעלת ניסיון של עשרות שנים אשר עוסקת בכלל המישורים בתחום הנדל"ן כמו חברת פרץ בוני הנגב אשר גם יוזמת פרויקטים, גם מתכננת אותם בעצמה, גם משווקת את הפרויקט, וגם מבצעת את הבנייה בעצמה, אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שאתם בידיים טובות ואין לכם ממה לחשוש.

למה כדאי לרכוש דירה אצל חברת פרץ בוני הנגב?

בזכות העובדה שהחברה מבצעת את כלל העבודות הקשורות בפרויקט בעצמה, יש לה את היכולת לפתור את אחת הבעיות הגדולות בכל הקשור בפרויקטים לבנייה – אי עמידה בזמנים. אנחנו שומעים לעיתים על מקרים של הבטחות לדירה שתהיה מוכנה בתוך X שנים, כאשר בסופו של דבר מסירת המפתח יכולה להתבצע כמה שנים לאחר מכן, דבר הגורם לעוגמת נפש עצומה לרוכשים, ולהפסדים כספיים גדולים. אולם במקרה של חברה כמו פרץ בוני הנגב אשר עושה את כלל השלבים בתהליך הבנייה בעצמה, יש לה את היכולת להיות תלויה אך ורק בעצמה, לדאוג בצורה הטובה ביותר של יהיו עיכובים ובעיות בבניה, ולעמוד בתאריך מסירת המפתח כפי שנקבע בחוזה. בנוסף, העובדה שהחברה מחזיקה בניסיון רב שנים, מאפשרת לחברה לדעת להתגבר במהירות על כל בעיה ומכשול, ולבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר לשביעות רצון הלקוחות שלה.

באילו תחומים עוסקת חברת פרץ בוני הנגב?

במהלך השנים הרבות של פעולתה, גדלה חברת פרץ בוני הנגב עוד ועוד, וכיום היא מעסיקה מעל 100 עובדים אשר עובדים במחלקות השונות של החברה, ומובילים אותה להצלחה אדירה בכל תחום בו היא נוגעת. בין היתר החברה יוזמת, משווקת ובונה פרויקטים חדשים למגורים, וכן עוסקת בשיווק ובנייה של מרכזים מסחריים הנמצאים בבעלותה. בנוסף, החברה נחשבת לחלוצה בתחום מחיר למשתכן, והיא מתעסקת בהצלחה רבה בפרויקטים רבים של התוכנית הממשלתית.

 

Scroll to top