מי צריך חוקר פרטי?

במרבית המקרים בהם אנשים שוכרים את שירותיו של חוקר פרטי, הם רוצים לגלות מידע שאין בכוחם לגלות אותו בעצמם. עבודתו של חוקר פרטי במציאות אינה דומה למה שאתם רואים בסרטים ובסדרות טלוויזיה, אך בהחלט כוללת מעקבים ושיטות מענייניות, ההופכות את עבודתו למעניינת ומאתגרת. מגוון המקרים בהם עוסק חוקר פרטי הוא עצום, וכל מקרה הוא סיפור מרתק, שלעיתים יכול למלאות ספר מתח משובח. משרד חקירות 360 Isi עוסק גם הוא במגוון רחב של נושאים הקשורים בעולם החקירות והמעקבים, כאשר באתר שלהם בכתובת: www.360-isi.com תוכלו לקרוא בצורה מפורטת על מגוון הנושאים בהם המשרד מתעסק.

מי משתמש בשירותיו של חוקר פרטי?

משרדי חקירות עובדים גם עם לקוחות עסקיים גדולים וגם עם אנשים מן השורה. כאשר מדובר על לקוחות עסקיים, מדובר במרבית המקרים על נושאים כמו ריגול תעשייתי, איסוף מידע מחברות מתחרות, וכן בפן האישי – מעקבים אחרי עובד שיש חשש שמועל בידע או בכסף של החברה וכדומה. כאשר מדובר על לקוחות פרטיים, מדובר על נושאים שקרובים לחיי היום יום של כולנו, כמו למשל בן זוג החושד בבת הזוג (או להיפך) בבגידה עם אדם אחר, ואפילו מקרים נדירים יותר כמו סיוע במציאת נעדרים, איתור של אנשים וחפצים יקרי ערך ועוד. גם חברות הביטוח שוכרות לא פעם את שירותיהם של משרדי חקירות, בכדי שיבדקו בנוגע לתביעות ביטוח שהתקבלו ועוררו חשד לכך שמדובר על הונאת ביטוח, כמו אירוע ביטוחי שהתבצע בכוונת מכוון על מנת להונות את חברת הביטוח ולהוציא ממנה כסף במרמה.

מה יכול לעשות משרד חקירות?

משרד חקירות, ובייחוד משרד בעל ניסיון וכלים מתאימים, יכול לעשות דברים שאדם פרטי לעולם לא היה מצליח לבצע כמו שצריך. כאשר נדרשים מעקבים מורכבים ללא שהאדם ישים לב שעוקבים אחריו, למשרד החקירות ישנם שיטות וכלים טכנולוגיים שונים המאפשרים לו לבצע את המעקב בצורה החשאית ביותר. בנוסף, בזכות הניסיון של החוקרים במשרד, הם יכולים להבחין בדברים חריגים וקטנים, שיכולים להצביע על דברים שיכולים לסייע בהתקדמות החקירה, ולהוביל לסיומה בהקדם האפשרי. דברים כאלה מתאפשרים בזכות העובדה שהחוקרים ביצעו בעבר עבודות רבות ויכולים להסתייע בניסיונם בכדי להבין דבר מתוך דבר ולהבין דפוסי פעולה של אנשים. שימו לב, שככל שמדובר על משרד מקצועי ובעל ניסיון, כך המחיר לשעת מעקב או ייעוץ תהיה גבוהה יותר, כאשר הממוצע לתשלום עבור הפעולות הללו נע בין 300 ₪ לשעה ויכול גם להגיע ל – 700 ₪ ויותר.

 

Scroll to top