חיפוש עובדים בחינם כי מעסיקים לא צריכים לשלם סתם

מקומות העבודה זקוקים לפעמים לעובדים חדשים עבור משרות חדשות או לתגבור של משרות קיימות. כל הדרכים הישנות של מודעות בעיתונים כבר כמעט לא רלוונטיות, היום מבצעים זאת בדרך קלילה, נוחה מאד והיא אפילו ללא תשלום, קראו על חיפוש עובדים בחינם גם כאן.

חיפוש עובדים ברשת האינטרנט

מחפשי העבודה רוכשים מנוי בחברה המגייסת עובדים. לכל אחד יש  גיליון אישי המכיל את כל המידע לגבי העבודה שהם מחפשים, המקצוע הספציפי, הידע שרכשו עם השנים, תעודות התואר הקיימות ברשותם וכל מידע רלוונטי נוסף. בנוסף לכך כל הפרטים האישיים כמו מקום מגורים ומצב משפחתי כדי לסווג להם את המשרה הנגישה עבורם.

מצד השני המעסיקים, מעבירים לחברה זו מודעות דרושים לגבי העובדים הנחוצים שלהם. התפקיד המוצע, רמת המקצועיות שלהם, הידע, הניסיון, התואר האקדמי וכמובן מקום המגורים, המצב המשפחתי וכל פרט רלוונטי נוסף.

עיבוד מודעות הדרושים

עם קבלת הדרישה מהמעסיק, המידע נסרק ומועבר במייל לכל המועמדים שהתפקיד מתאים להם. מדובר ברמת דיוק גבוהה ביותר וברמת תפוצה עצומה כך שכל מודעה, מקבלת תהודה רבה.

בעקבות כל מודעה, מתחילים להגיע קורות חיים של מועמדים אשר רואים את עצמם מתאימים לתפקיד זה, ראו דוגמא. המערך המקצועי של משאבי האנוש בוחן כל מסמך לגופו ומקדם את המועמדים אשר על פי כישוריהם, השכלתם  ומקום המגורים שלהם נראים רלוונטיים.

מגייסי כוח האדם הם אנשים מיומנים ומאד מנוסים אשר משוחחים טלפונית עם כל אחד מהמועמדים המובילים כדי לקבל ממנו מידע נוסף וגם כדי לספר לו על המשרה. המגייסים מסיימים כל שיחה בתחושה אם נכון להתקדם עם אותו אדם או שהוא לא מתאים לתפקיד המאתגר.

בתום שלב הסינון, מזמנים מועמדים בודדים לריאיון פרונטלי תוך תקווה למצוא את המועמד הנכון ביותר עבור העסק מבין המועמדים שהגיעו לקו הגמר.

בסופו של התהליך, מעבירים למעסיק מועמד אחד או שניים כדי שיבחר מי מתאים יותר לתפקיד הספציפי בעסק. כך המעסיק נהנה רק מהתשובה הסופית והוא אינו צריך לעבור את כל הדרך הארוכה והמפותלת עד ההגעה ליעד הסופי.

Scroll to top