טונר

בעבר המדפסות הישנות היו משתמשות בראשי דיו על מנת לבצע הדפסה. ראשי דיו היו מתחלקים לראשי דיו צבעוניים וראשי דיו שחור לבן. אין ספק כי היה מדובר במוצרים יקרים אשר לא כולם יכלו להרשות לעצמם, בעיקר כאשר היה מדובר על ראשי הדיו המקוריים ובמיוחד כאשר היה מדובר במדפסות מחברות איכותיות ונחשבות. השנים והקידמה הביאו איתם שינויים רבים בעולם שלנו וניתן לפגוש אותם בכל תחום בחיינו, גם כאשר מדובר במדפסות. המדפסות החדשות חזקות יותר, איכותיות יותר, יעילות יותר ולעיתים אף זולות יותר. אך אחד ההבדלים העיקריים הינו המעבר משימוש בראשי דיו לטונרים.

למה צריך טונר?

המדפסות הישנות פינו את מקומן למדפסות הלייזר החזקות אשר עובדות עם טונר. טונר הינו למעשה המחליף הרשמי של מיכל הדיו במדפסת מה שאומר שהוא מכיל את אבקת הדיו המשמשת להדפסה. בנוסף לאבקת הדיו בטונר ניתן למצוא אבקת קרבון המכילה בתוכה גם פולימור שזהו למעשה הלייזר של המדפסת. ללא הטונר לא ניתן לבצע את ההדפסה.

המדפסות הללו פועלות באופן בו הלייזר חורט סימנים קטנים על גבי הדף המודפס ואל החריטות הללו נצמדת אבקת הדיו אשר יוצאת מהטונר. שיטה זאת מאפשרת הדפסה ברמה גבוהה הרבה יותר מהשיטה הישנה, זולה יותר ואיכותית יותר. אין ספק כי מדפסות לייזר הינן הבחירה הטובה ביותר עבור משרדים, מקומות עבודה או כל מקום אחר הנדרשת להדפסות חוזרות ונשנות.

כל טונר מתאים באופן מדויק למדפסת ספציפית ולכן כאשר אתם עומדים בפני החלפה של טונר למדפסת שלכם חשוב שתבדקו כי זהו אכן הטונר אשר יעזור לה לספק את העבודה הטובה ביותר. בכדי לעשות התאמה זאת תוכלו להיעזר באתר האינטרנט של חברת Comjet ממנה אתם מבצעים רכישה שתכניסו את פרטי המדפסת ותקבלו את התוצאה הטובה עבורכם.

Scroll to top