5 סיבות להיעזר בשירותיה של חברת SEO

אם בחרתם לקדם את האתר שלכם בגוגל סביר להניח שעשיתם את הבחירה הנכונה. קידום אורגני היא מטכניקות הפרסום המובילות בעולם הפרסום הדיגיטלי ומרבית משווקי הדיגיטלי מצהירים על כך שהיא המובילה שבהן והמשתלמת ביותר לטווח הארוך. לצד בעלי עסקים שמנסים לקדם את האתר שלהם בעצמם נמצא גם את בעלי העסקים שמבינים שבמקצוע שהם לא מבינים בו עדיף להשאיר את העבודה לאנשי מקצוע מהתחום. הנה כמה סיבות מדוע חשוב להיעזר בחברת SEO מאשר לבצע את הקידום לבד או לא לבצע את הקידום כלל.

#1 – סיכוי גבוה יותר להצליח:

יש כמה אספקטים המבדילים בין בעל עסק המנסה לקדם את האתר בעצמו לבין חברה לקידום אתרים QPLAY. אנו מדברים על ניסיון, על עבודה המתבצעת בצורה נכונה, ניהול נכון של עבודת הקידום, ניסיון החיוני מאוד להצלחת הקידום, ידע מקצועי כמובן ועוד. אם נוסיף לכך את העובדה שחברת קידום כבר עובדת עם כלים שונים הנדרשים לצרכי הקידום, לצרכי מעקב, ביצוע פעולות שונות ועוד. כך נקבל סיכוי גבוה יותר להצליחה בפעולת הקידום. 

#2 – יותר קשרים:

חברת קידום לרוב תהיה עם יותר קשרים ורשימות קצרות של אתרים שנוכל לקשר מהם, יותר שת"פ עם קולגות ועוד. הקישורים הם חלק בלתי נפרד מהליך הקידום.

#3 – לחיות את התחום ואת העדכונים בו:

חברת קידום עובדת במשרה מלאה בתחום, לא על הדרך, ולכן חיה את התחום מדי יום על כל האספקטים שלו. חברת קידום תהיה מאורע בשינויים ובעדכונים של גוגל ועל כן תהיה ערנית לביצוע שינויים באתר בעת הצורך והפחתת נזקים.

#4 – מגוון פעולות הנדרשות באנשי מקצוע שונים והכשרות שונות:

קידום אתרים מקצועי היא טכניקת פרסום הדורשת מגוון עבודות שונות: החל מכתיבת תוכן, דרך תכנות ובניית האתר ואפילו עיצוב גרפי במידה מסוימת. בעל העסק לא יכול להתמחות בהכול. 

#5 – התמדה:

כאשר משקיעים כסף בחברת קידום יש תחושה של מחויבות. לא בזבזנו זמן אלא השקענו כסף – לכן ממשיכים להתמיד כדי להצליח ולא קל לפרוש… התמדה חיונית להצלחה בקידום האורגני בהרבה מובנים.

Scroll to top