אנטי וירוס של 10 windows – שווה משהו?

התוכנה המובילה בתחום של מערכות הפעלה, מזה למעלה מעשרים שנה, היא ללא ספק תוכנת ווינדוס של חברת מייקרוסופט. אין כמעט מחשב ביתי או עסקי שלא מותקנת בו תוכנה זו, אלא אם כן, מדובר על מחשבי אפל שעובדים עם תוכנות הפעלה אחרות. 

אחת לכמה שנים, חברת מיקרוסופט יוצאת עם גרסה חדשה לתוכנת וינדוס. מה שהחל את דרכו עם גרסה ראשונה, שודרג במהלך השנים לשורה ארוכה של גרסאות, חלקן על פי מספרים מסודרים בסדרה, חלקן על פי אותיות, שנים, או על פי נתונים אחרים. חלק מהתוכנות בנויות למחשב אישי אחרות בנויות ספציפית לעסקים. 

אחת התוכנות האחרות בתחום היא מערכת הפעלה ווינדוס 10. מדובר על תוכנת הפעלה שאפשר למצוא היום במגוון רחב של מחשבים פרטיים ועסקיים. כאשר, המשתמשים יכולים ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות שהתוכנה מאפשרת, בצורה כזו או אחרת. 

השאלה הנשאלת, על פי גורמים שונים היא, האם מדובר בתוכנה טובה, האם משתלם להתקין אותה או שמא, נכון יותר להתקין תוכנת ווינדוס 7 או תוכנות אחרות, יותר ישנות, קראו בלוג מידע בנושאי אנטי וירוס למידע בהרחבה.

תוכנה טובה או לא?

לפני שנענה על השאלה, חשוב להדגיש, עדיף להתקין תוכנה זו, ולו מסיבה פשוטה, שכן ייתכן מאוד שעם הזמן, רוב התוכנות יתיישרו על פיה ודרישת הבסיס תהיה לעבוד עם תוכנה זו. 

אך מעבר לכך, באמת מדובר בתוכנה טובה, ולכן משתלם להתקין אותה. היא מהירה, פשוטה, נוחה לשימוש, יש לה פונקציות אבטחה מאוד משמעותיות (קראו על windows 10 security), והיא גם מספקת שירותי עדכונים מאוד איכותיים ומהירים. 

לכך יש להוסיף את חוויית המשתמש, שהופך את שימוש בתוכנה להרבה יותר נוח ונגיש לקהל הרחב, כולל למי שאיננו בהכרח מתמצא בתחום המחשבים. 

 

Scroll to top