אוטומציה פירוש

אוטומציה היא אחת מתחומי העבודה המבוקשים והיוקרתיים ביותר כיום בשוק. האוטומציה שייכת לעולם הqa כלומר, היא חלק מעולם בדיקת התוכנה. כאשר נוצר פיתוח של מוצר חדש יש צורך בבדיקה מקיפה שלו. בעבר היה נהוג לבצע בדיקות ידניות של איכות המוצר, הפגמים והבעיות או הליקויים אשר קיימים בו על מנת לשפר אותו וליצור את המוצר האיכותי והטוב ביותר. עם השנים חלו התפתחויות רבות בתחום ואת הבדיקות הידניות החלו להחליף בדיקות אוטומציה, כלומר בדיקות אוטומטיות.

מהן בדיקות אוטומציה?

למרות שמדובר בבדיקות אוטומטיות הנעשות על ידי מערכת המיועדת אך ורק לשם כך יש צורך במי שיפעיל את המערכת בצורה הטובה ביותר. המערכות הללו מופעלות על ידי בוגרי קורס אוטומציה. בניגוד לבדיקות ידניות אשר לוקחות פרק זמן ארוך יותר, דורשות מיומנויות רבות ושונות ואף עלולות לגרור טעויות אנוש אשר פוגעות בטיב העבודה בדיקות אוטומציה הן שונות בתכלית. הבדיקות הללו אמנם דורשות הכשרה אך הן קלות יותר לביצוע וכמעט ולא נעשות בהן טעויות כלל.

בכדי לעבוד בתור בודק אוטומציה ל שעליכם לעשות הוא ללמוד לימודי תעודה של קורס פיתוח אוטומציה שאינם אורכים זמן ארוך מידי אך משלבים בין לימוד תיאורטי לבין לימוד מעשי. בעזרת התעודה תוכלו להתקבל למגוון רחב של מקומות עבודה על אף שאין לכם עדיין ניסיון בפועל.

לימודי אוטומציה

כיום החיפוש אחר עבודה בתחום הqa עלול להיות מתיש מאוד. מקומות תעסוקה רבים דורשים ניסיון בפועל על מנת להתחיל בעבודה. בכדי לפתוח את האפשרויות העומדות בפניכם ולמצוא עבודה ראויה ואיכותית בתחום מומלץ להרחיב אופקים וללמוד לימודי פיתוח אוטומציה. הלימודים יעניקו לכם ידע נוסף בתחום ויאפשרו לכם למצוא עבודה גם במידה ועדיין לא צברתם ניסיון מעשי. אין ספק כי אוטומציה היא הדבר החם הבא בעולם ההייטק.

Scroll to top