איך להתנהל נכונה כלכלית כשאתם סטודנטים לאדריכלות?

לומדים אדריכלות ומתקשים לשרוד את תקופת הלימודים מבחינה כלכלית? על מנת להפוך את התקופה הזו להרבה יותר קלה עבורכם כל שתצטרכו לעשות יהיה לוודא כי אתם בוחרים לעשות מספר צעדים פשוטים שיסייעו לכם להתייעל בצורה משמעותית מבחינה כלכלית. במאמר הבא נספק לכם מספר רעיונות להתנהלות כלכלית נכונה יותר בזמן שהנכם עוסקים בתחום בניית מודלים אדריכליים!

צרו תקציב הוצאות מוגדר לכל חודש

דבר ראשון ובעל תועלת עצומה יוכל להיות יצירה של תקציב הוצאות מוגדר. החליטו מהו הסכום שאתם מתכוונים להוציא על אוכל ובילויים בכל חודש ספציפי, קבעו את התקציב בהתאם לכמות הכסף שיש לכם ותוודא וכי אתם עומדים בהוצאות שקבעתם ואינכם חורגים מכך אפילו בשקל.

חפשו אחר מגורים עם שותפים

במידה ואתם שוכרים דירה לבד בסביבת האוניברסיטה, צעד נבון ומאוד חסכוני יהיה לחפש אחר שותפים לדירה. כך תוכלו לחסוך סכום משמעותי של כסף מידי חודש וגם להעביר את תקופת הלימודים עם חברים חדשה שתמצאו.

התנהלו בהתאם לכסף שיש לכם

תרצו לוודא כי אתם בוחרים להתנהל אך ורק בהתאם לכמות הכסף שיש לכם. כלומר נסו לראות מהו התקציב שתוכלו להוציא מידי חודש ותוודאו כי אינכם חורגים מכך. בדרך זו יהיה ניתן להבטיח שתמנעו מהוצאות מיותרות.

בצעו השוואת מחירים בין הסופרים השונים

דבר נוסף ומאוד מועיל שתוכלו לעשות יהיה לעשות השוואת מחירים בין הסופרים השונים שנמצאים בסביבת המגורים שלכם. כך תוכלו לרכוש מוצרי מזון בסיסיים וכל מה שצריך תצטרכו ולוודא כי אינכם מוציאים לשם כך סכום כסף משמעותי יתר על המידה. דבר שבוודאי כל אחד מכם ירצה בו בסופו של יום. אז שימו לב כי אתם מודעים לכך וזאת כאשר אתם בוחרים להתייעל כלכלית בהקדם האפשרי.

> קראו גם על בניית מודלים ארכיטקטוניים!

Scroll to top