איך לבחור גופי תאורה צמודי קיר? 3 טיפים

תאורה צמודת תקרה היא אחת ההמצאות היפות שהומצאו בשנים האחרונות. אם בעבר ניתן היה למצוא רק נברשות תלויות ומתנדנדות, מנורות משתלשלות או סתם עששיות על הקיר, הרי שכיום קיים מבחר גדול מאוד של פתרונות תאורה שטוחים שנצמדים לתקרה ומאירים את החללים בצורה מעניינת ובאופן שווה.

אז איך בוחרים גופי תאורה צמודי תקרה? לפניכם שלושה טיפים שיעזרו לכם מאוד כאשר אתם עומדים לקראת רכישת גופי תאורה חדשים לבית שלכם:

טיפ מס' 1 – כמה גופי תאורה אתם צריכים לחלל שלכם?

לפני הכול, יש להגדיר את הצרכים שלכם ולבדוק כמה גופי תאורה אתם צריכים עבור החלל שלכם. שימו לב שמספר גופי התאורה שבחרתם יאפשרו לכם ליהנות מחלל מואר ולא שתצטרכו להוסיף עליהם עוד מנורות או אמצעי תאורה נוספים. ומצד שני, שלא ייווצר מצב בו התאורה מציקה מידי או מסנוורת את מי שמשתמש באותו חלל.

טיפ מס' 2 – התאמת סגנון המנורות לעיצוב החלל

תאורה חייבת להשתלב בחדר בו היא מותקנת על כן יש לבחור את גופי התאורה בהתאם לעיצוב השולט בחלל. אל דאגה, ניתן למצוא גופי תאורה צמודי תקרה במגוון עיצובים, בצבעים שונים וכמובן במבחר גדלים. והכול כדי שתוכלו לרכוש את התאורה המתאימה ביותר עבור החללים שלכם.

טיפ מס' 3 – התייעצו עם המומחים

כמו בכל תחום, גם בתחום התאורה יש את האנשים שעובדים בתחום וכתוצאה מכך הם גם מבינים יותר ויכולים לייעץ לאלה שמתקשים ברכישת גופי תאורה והתאמתם לחללים הרצויים. אז אל תתביישו, פנו אל המומחים ובקשו מהם עזרה. בצורה כזו תוכלו להבטיח כי אכן עשיתם את הבחירה הטובה ביותר ורכשתם את התאורה המתאימה ביותר עבורכם.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באתר HOMELED!

Scroll to top