יועץ משכנתא פרטי – מה אתם מרוויחים מזה?

כאשר מדובר על ייעוץ משכנתא, אנשים רבים נוטים לחסכון מפתיע. הם חושבים שחבל על הכסף, כי הרי הבנק מציע בדיוק את אותו השירות בחינם. יש יועצי משכנתאות מצוינים בבנק.

אז כן, זה נכון. יועצי המשכנתאות של הבנק יכולים להיות מצוינים אבל לאו דווקא בלהתאים לכם פתרון, יותר למכור את המשכנתא המשתלמת והרווחית ביותר עבור הבנק. חשוב להבין את הנקודה הזו. לפעמים נראה כאילו כל נושא המשכנתא הוא שחור לבן, אין הרבה איפה להזיז ולחסוך, אבל זה ממש לא נכון. יועץ משכנתאות מקצועי יוכל לחסוך לכם בטווח של שנים עשרות אלפי שקלים.

אז מה אתם מרוויחים מפנייה אל יועץ משכנתא פרטי? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

יועץ משכנתא פרטי

יועץ משכנתא פרטי אמור להחזיק ברישיון ותעודה שהוא יכול לעסוק בתחום הזה. בלי זה, עליכם לעבור ליועץ הבא.

תפקידו של יועץ המשכנתא מתחלק לכמה חלקים. ראשית, הוא אמור לסדר לכם משכנתא שתוכלו לעמוד בהחזרים החודשיים שלה. כבני אדם, אנו נוטים להיות אופטימיים בנוגע ליכולות ההחזר שלנו, אולם, במבחן המציאות, יש הרבה הוצאות שלא נלקחות בחשבון וכך יוצא שתשלום המשכנתא לא ריאלי בכלל. יועץ מקצועי ידע לתכנן את התשלום החודשי עם כל ההוצאות השוטפות שלכם כולל אלו שעשויות להיות בעתיד.

בנוסף, תפקידו של היועץ הוא למצוא לכם את הבנק הנכון ואת המשכנתא המשתלמת ביותר מבחינת אחוזי הרבית. ככל שאחוזי הרבית נמוכים יותר יכול לצאת פער של עשרות אלפי שקלים. כמו כן, הוא יוכל לסדר לכם אפשרויות של מחזור משכנתא, כך שאם הריביות ירדו עוד, תוכלו לקחת משכנתא חדשה במחיר זול יותר.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר https://www.tsuott.co.il!

Scroll to top