הקמת אתרים וקידום, חשוב לבחור באיש המקצוע הנכון

קידום אתרים אורגני היא טכניקת פרסום מהמובילות ביותר באינטרנט. מיליוני אנשים גולשים בגוגל מדי יום ומחפשים מידע, מוצרים, שירותים, מקומות ועוד. אם אתם לא נמצאים במנוע החיפוש אתם תתקשו להביא תנועה מאסיבית יותר של גולשים לאתר שלכם, אלא אם כן תוציאו כסף רב על קמפיינים ממומנים.לאחר הקמת אתרים ,קידום אתרים אורגני הוא אומנות בפני עצמה, בייחוד כאשר יש מאות פרמטרים המשפיעים על מנועי החיפוש ורק חלק מהם ידועים בהם לציבור הרחב. במקרה כזה הניסיון והמקצוענות של מקדם האתרים שלכם הופך להיות פקטור משמעותי בהיכן האתר שלכם ידורג ולכן אתם לא רוצים ליפול קורבן לחברת קידום לא מקצועית.

נזק לקידום אתרים יכול להיות בלתי הפיך:

שימוש בטכניקות קידום לא חוקיות (Black Hat אם תרצו) עשויות לגרום לנזק בלתי הפיך לאתר שלכם. הוא יסומן בעיני גוגל כאתר בעייתי וילך לארגז החול של גוגל, שם מסיימים האתרים הבעייתיים. יהיה קשה מאוד ויידרש אישור מיוחד ממשרדי גוגל כדי להוציא את האתר מארגז החול. לא רק שאתם לא רוצים להיות שם כי אף עמוד שלכם לא יאונדקס, אתרים אחרים הנמצאים על השרת שלכם עשויים להיות מושפעים מהמוניטין הרע של האתר הזה גם כן (בהנחה שאתם מחזיקים כמה אתרים שלכם על אותו שרת). תוכן מועתק, ספאם, שימוש ברובוטים כדי לקבל קישורים וטכניקות נוספות שנודעו כדי להאיץ בצורה מוגזמת ולא מבוקרת וטבעית של האתר שלכם, עשויה לגרום לענישת האתר.

תוכלו לקרוא על כך עוד באתר של KillerMedia

אז איך לבחור באיש המקצוע הנכון?

חשוב לבדוק את מוניטין החברה, עם אילו עסקים היא עובדת וכמה לקוחות יש לה. יש מקדמי אתרים נהדרים, שעובדים מהבית ומטפלים בכמה לקוחות בלבד, אבל עושים עבודה נהדרת. לכן כדאי לבדוק עם המקדם את פילוסופיית הקידום שלו, לראות את תיק העבודות שלו ולבדוק כיצד הוא הולך לקדם את האתר שלכם וכמה זמן ועבודה הוא הולך להשקיע בזה. חברת קידום מקצועית, בהנחה שהעבודה נעשית בצורה נכונה, תוכל לקדם אתכם במעלה תוצאות החיפוש על פני המתחרים שלכם, לפחות בחלק מהביטויים שנבחרו לקידום כמו קידום אורגני באתר Seomonster. חשוב לבחור באיש המקצוע הנכון כדי לא לבזבז כסף וזמן. אם אתם רואים שעוברים כמה חודשים ואין התקדמות לביטויים שלכם או שאתם מרגישים שמשהו לא בסדר עם עבודת הקידום – החליפו חברת קידום.

Scroll to top