מה זה בעצם PLA בהדפסת תלת מימד?

PLA הוא שרף תרמופלסטי, אשר מיוצר על ידי פילמור של נפט נוזלי. חומר זה מתאים להדפסת תלת מימד מכיוון שתכונותיו מאפשרות לו PLA+ הוא סוג הדפסת תלת מימד היא לא רק טכנולוגיה חדשה המאפשרת ליצור חפצים במהירות, אלא יש לה עוד המון שימושים שימושיים. 

את הPLA ניתן להמיס בקלות ולהשתמש בו ליצירת אובייקטים תלת מימדיים. זהו פלסטיק במחיר סביר, מה שהופך אותו לחומר המועדף עבור אנשים רבים שרוצים להיכנס להדפסת תלת מימד.

חוט PLA שבו אתה משתמש במדפסת התלת מימד שלך אינו מכיל כימיקלים רעילים או מתכות כבדות וזה הופך אותו לאופציה בטוחה וידידותית לסביבה לשימוש בבית.להגיע לגיאומטריות מורכבות בקלות. נעשה שימוש נרחב ב-PLA בעת יצירת אבות טיפוס והרצות ייצור אצווה קטנות. הוא משמש גם אדריכלים ומעצבים שעובדים על פרויקטים בקנה מידה קטן.

יתרונות וחסרונות של PLA

ל-PLA יתרונות רבים על פני ABS או חומרים למדפסת תלת מימד אחרים כמו מהירות הדפסה, וגימור פני השטח. החיסרון של PLA הוא שיש לו נקודת התכה נמוכה, ולכן הוא דורש יותר חום בעת הוצאתו כדי למנוע ממנו להתעוות או להישבר. חוט PLA שבו אתה משתמש במדפסת התלת מימד שלך אינו מכיל כימיקלים רעילים או מתכות כבדות וזה הופך אותו לאופציה בטוחה וידידותית לסביבה לשימוש בבית. PLA מושלם למי שמעוניין להשתמש בהדפסת תלת מימד, אך רוצה להימנע משימוש בכימיקלים רעילים בפריטים הניתנים להדפסה.

PLA הוא הסוג הנפוץ ביותר של נימה בשימוש בהדפסת תלת מימד. PLA נוטה לייצר גימור חלק, שלא כמו חוט ABS אשר נוטה להיות בעל מרקם ומשיכה ויזואלית יותר.

PLA + הוא חומר גמיש יותר מ-ABS, כלומר ניתן להוציא אותו בטמפרטורות נמוכות יותר ללא סיכון של עיוות או התכה. זה מקל על מדפסות להשתמש בהדפסות PLA כתמיכה בהדפסות אחרות.

Scroll to top