מי צריך בכלל הדפסת צ'קים בדידים?

הפיכת הצ'קים לדיגיטליים וממוחשבים נהפכה לנפוצה יותר ויותר עם השנים.

צ'קים שנכתבו בכתב יד התגלו כבעלי טעויות והובילו לבעיות רבות בביצוע עסקאות ותשלומים, מכאן הגיעה הדרישה להדפסת צ'קים בדידים.

מהם למעשה צ'קים בדידים

צ'קים בדידים הינם צ'קים שנכתבים באופן דיגיטלי, באמצעות מערכת חכמה שמקבלת פקודות ישירות ממנהלי חשבונות. הצ'קים מתאימים לסוגי התכנות השונים בהנהלת החשבונות והינם נוחים לשימוש, תוך כדי כך שהם אמינים וקשה מאוד לזייף אותם.

המערכת מזהה את היתרה בכרטיס הלקוח ומדפיסה על גבי הצ'ק את הסכומים הנדרשים בדיוק ובמהירות, על הספק לחתום בסיום ההדפסה כדי לאשר את הצ'ק, פשוט ויעיל.

עבור מי הם מודפסים

ספקים שמודאגים מזיוף צ'קים, בין אם הם עברו תקרית כזאת בעבר ובין אם היו עדים לתקרית כזו או אחרת, יעדיפו שהצ'קים שלהם יהיו בדידים וקשים יותר לזיוף.

בנוסף, לקוחות שמעוניינים בראש שקט בנוגע לטעויות בכתיבת צ'קים, יכולים לסמוך על שירות הדפסת הצ'קים הבדידים שמוצע מחברות אמינות ומקצועיות, שעובדות בסדר ובקפדנות.

הדפסת הצ'קים הבדידים הינו תהליך שלוקח כמה שניות ספורות, קראו אודותיו. עבור לא מעט אנשים, הנוחות והמהירות משפיעות מיידית על קבלת ההחלטה לדרוש את שירותי ההדפסה ולהנות מהם.

צ'קים בדידים שמוזמנים מחברה מומחית ומקצועית, יגיעו אליכם בעיצובים מיוחדים ובנראות מכובדת בהתאם לדרישותיכם. צ'קים איכותיים, שנראים טוב ועשויים בדיוק מירבי, מושכים את קהל הלקוחות והספקים, שנוהרים לעבור לצ'קים בדידים.

הליך הזמנת הצ'קים

הזמנת הצ'קים חייבת להיעשות לפי מספר סידורי ועוקב. כלומר, במידה וזוהי הזמנתכם השלישית, חייב שפנקס הצ'קים יהיה ממוספר בהתאם.

לאחר מכן, בית הדפוס המקצועי יטפל בהתקשרות עם הבנקים המתאימים

ובתיאום איתם, יודפסו הצ'קים הבדידים.

בהזמנת הצ'קים תוכלו להוסיף את הלוגו של החברה שלכם.

לסיכום

הדפסת צ'קים בדידים כמו כאן מאפשרת עבודה מהירה, איכותית ויפה בכל הקשור להתנהלות עם צ'קים.

בנוסף, בטוח יותר להשתמש בצ'קים בדידים מאשר בצ'קים בכתב יד, מכיוון שהינם אמינים יותר וקשה יותר לזייף אותם.

חשוב לפנות לחברה מקצועית שתטפל עבורכם בהדפסת הצ'קים הבדידים ותעשה עבורכם עבודה ללא רבב.

 

Scroll to top