איך בעצם עובדת טכנולוגיית ענן והאם זה מאובטח?

טכנולוגיית הענן עובדת ע"פ החידושים והפטנטים החדשים והאחרונים שיצאו. טכנולוגיית הענן מאוד מתקדמת, עובדת על רכיבים אלקטרוניים מהירים וחזקים, ומעניקה סט כלים ואפשרויות למשתמש הקצה. וקצת להרחבה – איך בעצם עובדת טכנולוגיית הענן והאם זה באמת מאובטח? בואו נראה.

טכנולוגיית הענן במונחים טכניים

טכנולוגיית ענן בנויה ממעגלים אלקטרוניים בדיוק כמו מחשב. אם ההינו צריכים לפשט את זה: טכנולוגיית ענן היא שרת מטורף לאחסנת קבצים שעליה ממשק המשתמש (User Interface) יושב. טכנולוגיית הענן מבוססת לוח אם, מעבד עוצמתי Xeon, זיכרונות RAM במספרים גבוהים, ושבבי אחסון SSD, או SSD M.2, וכמובן מערכת קירור מטורפת. בקיצור, טכנולוגיית ענן היא מחשב סופר עוצמתי. מלבד המפרטים הטכניים, כל פעולה שנעשית בענן הפרטי שלכם, מפוקחת ומנוהלת ע"י הרכיבים האלקטרוניים שפירטנו זה עתה. וכך, הטכנולוגיה עובדת.

האם טכנולוגיית ענן מאובטחת מספיק

שאלה מצוינת! אז האם טכנולוגיית הענן מספיק מאובטחת מפני כל התרחישים? התשובה כן. המידע שלנו תמיד זורם למספר כוננים לצורך גיבוי, כך שאם המידע נמחק יהיה ניתן לשחזר אותו בקלות. בזכות הטכנולוגיה החדשה של הענן, היא מאפשרת הגנה מקסימלית באמצעות הצפנת 256 ביט בכל זמן. לפיכך, יהיה מאוד קשה לפרוץ או לקחת את המידע שלכם. בקיצור, מאובטחת ברמות הגבוהות ביותר.

איפה משיגים מערכת שכזו בישראל

עד כה, הבנו כיצד טכנולוגיית הענן עובדת מבפנים ומבחוץ, וכמה היא מאובטחת. כעת, איך משיגים אותה בכלל? את התשובה תקבלו אצל חברת אקסיטו שמעניקה שירותי מחשוב ענן מתקדמים במחירים מצוינים. בחברה תקבלו ממשק משתמש מרהיב, ושרת מפלצתי שמתאים לכל עסק, חברה, או ארגון. בקיצור, לישון טוב יותר.

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר לשירותי מחשוב בענן התקשרו – 072-244-2244.

Scroll to top