איך לצאת ממשבר הקורונה עם ביטקוין?

כאשר כולם היו בטוחים שהשווקים הולכים ליפול, אתם חישבתם צעדים כדי וניסיתם למצוא דרכים להגדיל את ההשקעות והחסכונות שלכם? אתם כנראה מאותם האנשים שיכולים לראות את האור הקצה המנהרה, ולהבין שהתקופה הקשה עוד תעבור ואחריה יבואו ימים רבים של פריחה כלכלית. אבל, גם אם אתם לא ממש נמנים על קבוצת המשקיעים הזו, דווקא עכשיו, בעלת משבר הקורונה, חשוב להבין את ההיתכנות הגדולה בהשקעות, על אחת כמה וכמה בהשרעות בעולם המטבעות הווירטואליים והביטקוין. 

> למדו מה זה ביטקוין https://blog.bitsofgold.co.il/bitcoin-btc

לאט ובזהירות – צוברים חסכונות בתקופה הקשה וקונים ביטקוין

גם אם איבדתם אתם מקום העבודה והקשיים רק הולכים ונערמים, חשוב להבין ששוק הביטקוין הוא המוצא הכי בטוח שלכם, לעתיד לבוא. והסיבה לכך נעוצה בעובדה שביטקוין הוא אפיק ההשקעה הכי רווחי ואיכותי שקיים כיום לרשות השוק הגלובלי. כאשר השווקים הממשיים חוטפים מכה, עסקים נסגרים ופעילויות במרחב הציבורי הופכות למוגבלות עד כדי אסורות – אין אופציה אחרת אלא לעבור לשימוש מוגבר ואינטנסיבי בעולם הוירטואלי. אז נכון, בישראל אולי לא תוכלו לקנות מוצרים או לשלם על שירותים בעזרת ביטקוין נכון להיום. אבל אם ברחבי העולם עולה ערכו של המטבע אותו אתם מחזיקים, בסיום תקופת המשבר, תראו שיש בחשבון האחזקה שלכם הרבה יותר רווחים מכל מסלול השקעה אחר שקיים כיום. 

רכישה בטוחה של ביטקוין – היא ההחלטה הכי חשובה שתיקחו

לצד כל זאת, חשוב לומר שרכישה של מטבעות וירטואליים כמו בקישור, חייבת להיות רכישה ממקור בטוח ומורשה. שכן, אין לכם יכולת לראות פיזית את ההשקעה שלכם ואתם רוצים להיות בטוחים שאתם עושים החלטות נכונות. אז אל תחששו לשאול, לחקור ולהתקיל את החברה שדרכה אתם בוחרים להשקיע, עד שאתם מרגישים בטוחים לגמרי.

Scroll to top