איש IT? ככה תמצא עבודה

טכנולוגיית מידע הוא תחום מעניין מאד אשר סוחף צעירים רבים לעסוק בו. זהו תחום ללא גבולות ואפשר לומר שכמעט בכל יום לומדים בו דברים חדשים.

מי שעוסק בכך נשבה בקסמה של הנישה המרתקת ובמקרים רבים מעדיף להתמקצע בו ולא לנטוש לכיוונים אחרים הקשורים גם הם לתחומי ההייטק.

מציאת עבודה בתחום IT

חברת השמה אשר מתמחה לאורך שנים בנושא זה מסייעת לחברות סטארט אפ והייטק אשר הפעילויות שלהן קורות הן בישראל והן ברחבי העולם, לקלוט עובדים חדשים. מנהלי משאבי האנוש בחברות הללו מעבירות לחברות ההשמה את הצרכים הספציפיים של כל תפקיד IT, רמת הידע, תחומי העיסוק, אם התפקיד כרוך בנסיעות לחו"ל, מיקומה של החברה בארץ, זמינותו של העובד ופרמטרים רבים נוספים.

המראיינים המנוסים בוחנים ברשימות הממוחשבות שלהם את המועמדים ובמקרים רבים הם מוצאים כמה מועמדים ראויים לחלק מהתפקידים. לתפקידים הנוספים הם מפרסמים מודעות במאגרי המידע של מחפשי העבודה, כדי להגיע באופן ממוקד לאנשי IT.

עבודה חדשה בתחום ה IT

לאור העובדה שחברת רבות זקוקות לאנשי IT היצע העבודות הוא די נרחב ומי שעוסק בכך והוא מראה מקצועיות, יש לו המלצות טובות, קיימת אפשרות של קידום ענייניו.

חלק גדול מהמראיינים של חברת ההשמה משוחחים עם הממליצים במקומות העבודה הקודמים של המועמד ושומעים חוות דעת על אופן ההתנהלות שלו, מוסר העבודה, תחושת השייכות לעסק וכל מידע רלוונטי נוסף.

חברת ההשמה ופעילותה עבור חברות ההייטק

בשקלול של כל הנתונים, אנשי חברת ההשמה מגיעים למסקנות הנכונות ביותר לגבי כל מועמד IT כדי לקדם אותו, או לחילופין לא לקלוט אותו אם חוות הדעת עליו אינן חיוביות.

חברות ההייטק העוסקות גם בעבודות בתחום של אבטחת מידע עובדות בשיתוף פעולה עם חברת ההשמה ואנשיה סומכים מאד על כושר השיפוט של הגורמים המקצועיים של חברת ההשמה, כיוון שהם בעלי אבחנה מצוינת ויכולות למצוא את האדם הנכון לתפקיד המוצע.

המומחיות היא לחבר בין המועמדים לחברות ההייטק ולתפקידים הרלוונטיים אשר יוצרים התאמה מושלמת ואת המרקם האנושי שחשוב מאד להנהלות של חברות ההייטק והסטרט-אפ.

Scroll to top