אין דבר כזה יותר מדי פתרונות אחסון 

 עומס הוא עובדת חיים עבור רבים מאיתנו, אבל זה לא חייב להיות כך, כל עוד יש לכם מספיק פתרונות אחסון זמינים בבית שלכם. אם הפתרונות שזמינים עבורכם היום לא תצטרכו להסתפק בשטח אחסון מוגבל בבית. עכשיו זה הזמן לחשוב על צרכי האחסון שלכם ועל הדרכים להתאים אותם בבית שלכם. כמה שיקולים ראשוניים כוללים את הרכב המשפחה שלכם: האם יש ילדים קטנים או בני נוער שעוסקים בספורט ולכן מסתובבים עם ציוד או בגדים מלוכלכים? או האם הבית הוא עבור אנשים מבוגרים עם צרכי אחסון שונים? אולי אחסון יין הוא משהו שאתם רוצה בבית החלומות שלכם. זה הזמן לבדוק אילו אופציות עומדות לרשותכם.

שטחי אחסון בחדרי השינה 

נתחיל עם יחידת ההורים או חדר השינה. אתם בהחלט רוצים לראות כאן ארונות פונקציונליים ושימושיים. שום דבר לא יקטין את המאפיינים המדהימים של חדר שינה ראשי מאשר ארונות זעירים, מה שאומר שחדרי ארונות הם הדרך הנכונה לעיצוב חדר השינה. חדרי ארונות נפלאים לא רק בגלל שהם מספקים לכם שטח אחסון לבגדים, אלא שהם יכולים לאפשר לכם יותר מקום לארגון וסדר. ארונות סטנדרטיים נוטים ליפול לאי סדר מכיוון שיש כל כך מעט מקום לעבוד איתו, ואילו חדר ארונות יכול לתת לכם קצת מרחב נשימה נחוץ. בכל חדר שינה חייב להיות ארון מובנה, ומעצבים רבים כוללים חדרי ארונות בחדרי שינה משניים. אם אתם יכולים להרשות לעצמכם זאת, אין ספק שאתם תהנו מהשטח הזה בהתאם. 

פתרונות אחסון למטבח – הלב של הבית

חשוב לחשוב מעבר לארונות סטנדרטיים, במיוחד אם יש לך משפחה גדולה או גר קצת מחוץ לעיר ולא רוצה לעשות ריצות תכופות למצרכים. זה אפילו יותר חשוב אם אתה בוחר תוכנית בית לבנייה באזור עם עונת חורף ארוכה. שמירה על מטבח מאורגן עוסקת בפתרונות אחסון זמינות, ואחת הדרכים הטובות ביותר להבטיח שיש לכם מספיק מקום במטבח שלכם היא על ידי התקנת מידוף קל שהוא גם פונקציונאלי וגם משתלב באופן מושלם עם כל עיצוב. מטבחים עם מדפים ופתרונות אחסון פונקציונאליים מרווחים יותר בסך הכל בהשוואה לפריסות מטבח אחרות ומספקים כמות מדהימה של שטח אחסון שיכול לשמש לכל דבר ולעשות את כל ההבדל. חלק ממטבחים כוללים מזווה הכולל מדפים מובנים ואפשרויות אחסון, בעוד שאחרים משמשים כקנבס ריק להתאמה אישית ועיצוב כפי שתמצאו לנכון. ללא קשר לפתרונות האחסון, תמיד חשוב לחשוב על מיקום המדפים והמזווה ביחס לשאר המטבח או לחדר האוכל, כך שתוכלו לוודא שתמיד תהיה לכם גישה נוחה אם תזדקקו לכך.

 

Scroll to top