האם קידום אורגני מומלץ לכל אתר?

המרדף אחר המקום הראשון בגוגל הוא כבר מזמן מוכר וידוע. אך כל אתר, בין אם בתחילת דרכו ובין אם קיים, מבין שהיום אי אפשר לנהל אתר מבלי לקדם אותו. בירור קל מצביע כי יש 2 דרכים עיקריות לקידום האתר והן הקידום האורגני והקידום הממומן. ובזמן שהשקעה כספית בקידום עשויה לקצר דרך ארוכה, קידום אורגני מביא איתו יתרונות משלו. 

עם זאת, אי אפשר שלא לתהות – האם קידום אורגני מומלץ לכל אתר?

בקצרה, כן. אבל נרשה לעצמנו להרחיב. 

כל אתר המתכנן להישאר בסביבה למשך זמן רב, צריך להבין את חוקי המשחק בגזרת האינטרנט ובפרט בגזרת מנועי החיפוש. אחד הדברים שגוגל, למשל, בודק הוא את הנוכחות הטבעית שלכם בקידום האתר שלכם. כלומר, הוא מחפש את פעולות הקידום שלכם עבור האתר שלכם.

מאחר ובקידום ממומן אתם לא ממש עושים דבר חוץ מאשר להשקיע את הכספים שלכם, הרי שהתוצאות שתקבלו יהיו אמנם גבוהות מאוד אך ייתכן ולא יניבו דבר. קידום ממומן, כאשר לא נעשה נכון, לא יעזור לכם למצוא את הלקוחות שאתם רוצים לאתר שלכם. 

לעומת הקידום הממומן, קידום אורגני בגוגל אולי לא יראה לכם את התוצאות שאתם רוצים לראות בפרק זמן קצר, אך הוא יראה אמין יותר עבור מנועי החיפוש, יוכיח לו את העבודה הקשה שאתם עושים עבור העסק שלכם, שהוא אתר שלכם, ויעניק לכם מקום אמין, רלוונטי וגבוה.

שוב, אם אתם מתכננים להשאיר את האתר שלכם בסביבה לשנים הקרובות, אתם רוצים להשקיע בו את כל המשאבים האורגניים שלכם. אם אתם צריכים לפרסם משהו במהירות בזק כדי לחשוף אותו לכמה שיותר אנשים, שם אתם צריכים להשתמש בקידום הממומן. 

אבל אם אתם מחפשים את הדרך הישרה אל המקום הראשון, אתם צריכים לעשות זאת בעזרת קידום אורגני של silverbull חברה לקידום אתרים.

Scroll to top